61 633 37 63
biuro@tormel.pl
ul. Przemyska 5, 61-324 Poznań

Szczecin – ul. Szafera

Tę inwestycję realizujemy od lutego 2023 roku. W ramach prac powstanie droga dwupasmowa dwukierunkowa wraz ze ścieżką rowerową i chodnikami. Wybudowane zostanie blisko 2 tysiące metrów bieżących toru pojedynczego, 3 przystanki autobusowo-tramwajowe, 1 tramwajowy i 2 zatoki autobusowe. Nasze działania skupią się na: wykonaniu prac instalacyjnych, budowie sieci wodno-kanalizacyjnej i energetycznej, modernizacji i budowie torowisk tramwajowych. Zajmujemy się także przebudową oświetlenia i sygnalizacji świetlnej, sieci ciepłowniczej, sieci teletechnicznej i ulepszeniem nawierzchni. Do tego wykorzystamy nowoczesne rozwiązania i zastosujemy warstwę odporną na ujemne temperatury.

Wyzwaniem dla nas był demontaż całej istniejącej do tej pory pętli tramwajowej Krzekowo, łącznie z całą nawierzchnią drogowo-torową i budynkiem zajezdni.

Inwestycja znacząco odmieni komunikację w rejonie ul. Szerokiej, dojazd do Bezrzecza i osiedla Zawadzkiego. Prace realizowane przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i przez wykwalifikowaną kadrę pozwolą mieszkańcom cieszyć się z osiągniętych efektów

Zobacz inne realizacje
Nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim
Prace przy inwestycji w Szczecinie
Stary Rynek
WSPÓŁPRACUJEMY Z: