61 633 37 63
biuro@tormel.pl
ul. Przemyska 5, 61-324 Poznań

WEBINAR z udziałem firmy Tormel – w czwartek 18.01

WEBINAR z udziałem firmy Tormel – w czwartek 18.01


W czwartek 18.01
 odbędzie się webinar z udziałem prezesa Jacka Sobkowiaka, Tomasza Glixelli i Tomasza Dudka z firmy RetencjaPL. 

Podczas części wstępnej webinarium omówimy podejście do danych dotyczących opadów deszczu oraz informacji o zlewniach wód opadowych, które wpływają na zbiornik, a także analizie wpływu założeń na objętość zbiornika retencyjnego.

W głóWnej części spotkania skoncentrujemy się na identyfikacji i dyskusji dotyczącej zalet i wad zbiorników otwartych infiltracyjnych i szczelnych. Przedstawimy różnice między nimi, zwracając uwagę na aspekty praktyczne, ekonomiczne oraz ekologiczne. Ponadto, omówimy kwestie związane z doborem kształtu zbiornika oraz materiałów, które mają istotny wpływ na jego funkcjonalność oraz estetykę rozwiązań. 

Na zakończenie webinarium przedstawimy proces funkcjonalności kalkulatora doboru zbiornika otwartego dostępnego na platformie WaterFolder. Omawiając także praktyczny przykład obliczeniowy, aby zobrazować, jak efektywnie korzystać z tego narzędzia.

Zobacz także:
Nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim

Rozpoczynamy przebudowę ul. Spichrzowej w Gorzowie Wielkopolskim. W ramach projektu pojawią się nowe nawierzchnie, chodniki, odwodnienie i oświetlenie. Planujemy stworzenie około […]

Czytaj dalej >
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Czytaj dalej >
Odnowiona kanalizacja na Starym Rynku

Ponad sześć kilometrów nowych rurociągów kanalizacji deszczowej, sanitarnej i instalacji wodociągowej położono podczas prac na Starym Rynku. Dodatkowo, renowacji poddanych […]

Czytaj dalej >
WSPÓŁPRACUJEMY Z: