61 633 37 63
biuro@tormel.pl
ul. Przemyska 5, 61-324 Poznań

KOMUNIKAT! Prace budowlane prowadzone przez naszą firmę.

Szanowni Państwo!

Jako Generalny Wykonawca licznych prac budowlanych jesteśmy świadomi ogromu odpowiedzialności spoczywającej na nas w związku z każdym przedsięwzięciem, którego się podejmujemy.

Bardzo wyjątkowym środowiskiem pracy z pewnością jest centrum miasta otoczone licznymi, przepięknymi kamienicami, które – co najważniejsze – zamieszkałe są przez tysiące osób, pokładających nadzieję i zaufanie w powodzenie prowadzonych przez nas prac. To w końcu z myślą o tych ludziach i o zwiększeniu ich komfortu codziennego użytkowania ciągów komunikacyjnych, przebudowujemy je już od ponad 20 lat.

Jednym z czynników wpływających na specyfikę prac prowadzonych w gęstej zabudowie wiekowych kamienic, jest fakt, iż dokumentacja prowadzona przez budowniczych tworzących konstrukcje oraz odpowiadającą im sieć instalacjo niejednokrotnie powstawała bez zachowania większej szczegółowości, albo przez lata ulegała zniszczeniu, czy zagubieniu.

Mimo zachowania wszelkiej staranności przy prowadzonych przez nas pracach, zdarzają się sytuacje, w których uszkodzeniu ulegają instalacje, które nie zostały ujęte w udostępnionej wykonawcy dokumentacji. Bywa również, że wiekowość rur, studni, czy choćby elementów je łączących, bezpośrednio wpływa na ich wytrzymałość. Ta zaś przekłada się na ryzyko wystąpienia awarii, mimo braku zaistnienia czynników, po których możnaby się spodziewać podobnych skutków.

Dlatego – w imieniu wszystkich wykonawców prac budowlanych w Państwa okolicy – w jakiejkolwiek branży by nie działali – czy to my, nasi podwykonawcy, czy konkurencja – zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wyrozumiałość, w sytuacjach, w których – pomimo zachowania wszelkich zasad ostrożności – dochodzi do awarii w wyniku prowadzonych prac.

Jednocześnie zapewniamy, że wszelkie nasze działania z całych naszych sił staramy się prowadzić zgodnie z wytycznymi oraz obowiązującymi nas przepisami, zapewniając mieszkańcom możliwie wysoki poziom komfortu życia w sąsiedztwie tych niecodziennych warunków budowlanych.

Mając na uwadze Państwa dobro, bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkiego rodzaju problemów wynikających z prowadzonych przez nas prac bezpośrednio do naszego biura, poprzez przesyłanie wiadomości na adres biuro@tormel.pl. Z naszej strony gwarantujemy, że każda zgłoszona przez Państwa poważna sprawa nie zostanie pozostawiona bez odpowiedzi.

Zobacz także:
Rozwijamy dział drogowy!

Działamy kompleksowo❗️Twoja inwestycja na właściwych torach🚋, a może też drodze😏. Nasz dział drogowy🚗 nabył rozściełacz, który jak widać został już […]

Czytaj dalej >
Bezpieczniej na Wierzbięcicach

Niecodzienne znalezisko na Wierzbięcicach Podczas prac w ziemi, nasi pracownicy znaleźli stary pocisk, który chwilę później został zabrany przez saperów. […]

Czytaj dalej >
Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych🥚🐥, składamy najserdeczniejsze życzenia✉️: Wielu radosnych i ciepłych☀️ chwil, odpoczynku w rodzinnej 👨‍👩‍👦atmosferze oraz mnóstwo pomyślności […]

Czytaj dalej >
WSPÓŁPRACUJEMY Z: